Wybierz swój język

Promocje i rabaty

Promocja WCZEŚNIEJ - TANIEJ

Zapisz się na kurs językowy do 20.09.2023 i odbierz KUPON RABATOWY o wartości 50zł. 
Promocja dotyczy zapisów na dowolny grupowy kurs języka angielskiego przez Internet - zajęcia w formie wideokonferencji z lektorem. Kupon rabatowy o wartości 50zł do wykorzystania przy następnej płatności jest przydzielany w momencie dokonania pierwszej wpłaty za kurs. W przypadku płatności jednorazowej za cały rok nauki z góry kupon rabatowy jest odliczany od pierwszej wpłaty. Promocja skierowana jest do nowych klientów.

 50 zł dla Ciebie za polecenie naszej szkoły znajomym

Każdy uczeń naszej szkoły za polecenie nas innej osobie otrzyma kupon rabatowy o wartości 50zł do wykorzystania przy następnej płatności. Kupon jest przydzielany w momencie gdy osoba z Twojego polecenia zapisze się na kurs i dokona wpłaty za minimum 1 miesiąc zajęć.
Ilość kuponów jest nieograniczona! Otrzymujesz 50zł za każdą poleconą osobę. Oznacza to, że jak polecisz naszą szkołę kilku innym osobom to będziesz się uczyć za darmo!

 

Standardowe promocje i rabaty:

 • Rabat za płatność jednorazową za cały rok z góry – 5%
 • Rabat za płatność za cały semestr z góry – rabat 3%
 • Rabat rodzinny – 5%
  Rabat rodzinny otrzymuje każdy z członków rodziny. Dotyczy pokrewieństwa I stopnia – rodzeństwo, rodzice, dzieci. Rabat jest udzielany po udokumentowaniu pokrewieństwa.
 • Rabat dla stałych klientów – 5%
  Rabat jest udzielany uczniom, którzy uczyli się u nas przez minimum 6 miesięcy w poprzednim roku szkolnym.

Rabaty standardowe sumują się do wysokości 10%. Rabaty standardowe dotyczą wyłącznie grupowych kursów języka angielskiego.

 Zasady udzielania lekcji próbnych

 1. Przed zapisaniem się na ogólny grupowy kurs języka angielskiego metodą bezpośrednią – Quick Standard, Quick Teens organizowanych w naszej szkole językowej w Świdniku lub grupowy kurs angielskiego z lektorem przez internet oferujemy możliwość skorzystania z 4 niezobowiązujących lekcji próbnych przed dokonaniem jakiejkolwiek opłaty. W przypadku kursów organizowanych w systemie 2 x w tygodniu po 1 lekcji (kurs Quick Kids) oferujemy możliwość skorzystania z 2 lekcji próbnych.
 2. Celem lekcji próbnych jest umożliwienie Państwu zapoznania się z naszą metodyką prowadzenia zajęć oraz możliwość ocenienia naszego sposobu pracy.
 3. Lekcje próbne są przeprowadzane po wypełnieniu bezpłatnego testu kwalifikacyjnego i przydzieleniu ucznia do grupy na odpowiednim poziomie zaawansowania.
 4. Lekcje próbne nie są lekcjami pokazowymi, ale są przeprowadzane w taki sam sposób jak wszystkie lekcje na kursie. Uczestnik lekcji próbnych bierze udział w zajęciach na takich samych zasadach jak regularny uczeń uczęszczający na zajęcia do danej grupy.
 5. Po odbyciu lekcji próbnych uczeń podejmuje decyzję czy chce zapisać się na kurs. W przypadku rezygnacji z zajęć po odbyciu lekcji próbnych, pozostają one bezpłatne – nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Jeżeli po wykorzystaniu lekcji próbnych zdecydują się Państwo na kontynuowanie kursu – koszt tych zajęć będzie doliczony do pierwszej płatności.