Promocje i rabaty

Promocja WCZEŚNIEJ - TANIEJ

Zapisz się na kurs językowy do 20.09.2019 i odbierz KUPON RABATOWY o wartości 50zł.
Promocja dotyczy zapisów na dowolny grupowy kurs języka angielskiego metodą bezpośrednią organizowany w naszej szkole językowej w Świdniku. Kupon rabatowy o wartości 50zł do wykorzystania przy następnej płatności jest przydzielany w momencie dokonania pierwszej wpłaty za kurs. W przypadku płatności jednorazowej za cały rok nauki z góry kupon rabatowy jest odliczany od pierwszej wpłaty.

50 zł dla Ciebie za polecenie naszej szkoły znajomym

Każdy uczeń naszej szkoły za polecenie nas innej osobie otrzyma kupon rabatowy o wartości 50zł do wykorzystania przy następnej płatności. Kupon jest przydzielany w momencie gdy osoba z Twojego polecenia zapisze się na kurs i dokona wpłaty za minimum 1 miesiąc zajęć.
Ilość kuponów jest nieograniczona! Otrzymujesz 50zł za każdą poleconą osobę. Oznacza to, że jak polecisz naszą szkołę kilku innym osobom to będziesz się uczyć za darmo!

Standardowe promocje i rabaty:

 • Rabat za płatność jednorazową za cały rok z góry – 5%
 • Rabat za płatność za cały semestr z góry – rabat 3%
 • Rabat rodzinny – 5%
  Rabat rodzinny otrzymuje każdy z członków rodziny. Dotyczy pokrewieństwa I stopnia – rodzeństwo, rodzice, dzieci. Rabat jest udzielany po udokumentowaniu pokrewieństwa.
 • Rabat dla stałych klientów – 5%
  Rabat jest udzielany uczniom, którzy uczyli się u nas przez minimum 6 miesięcy w poprzednim roku szkolnym.

Rabaty standardowe sumują się do wysokości 10%.

 Zasady udzielania lekcji próbnych

 1. Przed zapisaniem się na ogólny grupowy kurs języka angielskiego metodą bezpośrednią – Quick Standard, Quick Teens organizowanych w naszej szkole językowej w Świdniku oferujemy możliwość skorzystania z 4 niezobowiązujących lekcji próbnych przed dokonaniem jakiejkolwiek opłaty. W przypadku kursów organizowanych w systemie 2 x w tygodniu po 1 lekcji (kurs Quick Kids) oferujemy możliwość skorzystania z 2 lekcji próbnych.
 2. Celem lekcji próbnych jest umożliwienie Państwu zapoznania się z naszą metodyką prowadzenia zajęć oraz możliwość ocenienia naszego sposobu pracy.
 3. Lekcje próbne są przeprowadzane po wypełnieniu bezpłatnego testu kwalifikacyjnego i przydzieleniu ucznia do grupy na odpowiednim poziomie zaawansowania.
 4. Lekcje próbne nie są lekcjami pokazowymi, ale są przeprowadzane w taki sam sposób jak wszystkie lekcje na kursie. Uczestnik lekcji próbnych bierze udział w zajęciach na takich samych zasadach jak regularny uczeń uczęszczający na zajęcia do danej grupy.
 5. Po odbyciu 4 lekcji próbnych uczeń podejmuje decyzję czy chce zapisać się na kurs. W przypadku rezygnacji z zajęć po odbyciu lekcji próbnych, pozostają one bezpłatne – nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Jeżeli po wykorzystaniu lekcji próbnych zdecydują się Państwo na kontynuowanie kursu – koszt tych zajęć będzie doliczony do pierwszej płatności.