Wybierz swój język

Kurs angielskiego dla dorosłych i młodzieży od poziomu początkującego do poziomu zaawansowanego (C1 - Advanced)

QUICK STANDARD to intensywny kurs konwersacyjny języka angielskiego przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży. Kurs prowadzony jest metodą bezpośrednią – English designed with Direct Method (Direct Language Lab).

CO NAS WYRÓŻNIA:

 • angażujące zajęcia - aktywne uczestnictwo w każdej lekcji ( uczeń mówi i słucha wielokrotnie więcej niż w tradycyjnych formach nauki)
 • skuteczny program - metoda bezpośrednia - gwarantuje szybkie pokonanie bariery w mówieniu i płynną rozmowę w języku angielskim
 • bezpłatne lekcje próbne
 • indywidualny tok nauczania - możesz rozpocząć naukę od wyższego poziomu zaawansowania.

PRZYJDŹ I WYPEŁNIJ BEZPŁATNY TEST KWALIFIKUJĄCY NA ODPOWIEDNI POZIOM!

ROZKŁAD ZAJĘĆ:

Kompletny kurs QUICK STANDARD obejmuje 9 podręczników od poziomu od A1 (początkujący) do C1 (zaawansowany).

W naszej szkole 1 lekcja trwa 50 minut. Zajęcia na kursie QUICK STANDARD odbywają się 2 x w tygodniu po 2 godziny lekcyjne lub 1 x w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.

Zajęcia prowadzimy w siedzibie naszej szkoły stacjonarnej w Świdniku. Kursy języka angielskiego w Lublinie Quick Standard prowadzimy w różnych dzielnicach Lublina – prosimy o kontakt w celu doboru najdogodniejszego dla Państwa miejsca nauki.

KAŻDY UCZEŃ OTRZYMUJE:

 • darmową płytę CD mp3 zawierającą nagrany cały materiał z lekcji - dokładaną do każdego podręcznika
 • bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej 24 h na dobę - ponad 100 dodatkowych godzin nauki zupełnie za darmo (dotyczy podręczników 1 - 6)
 • bezpłatny dostęp do 3 aplikacji mobilnych zaprojektowanych przez wydawcę podręczników, aby w łatwy i przyjemny sposób umożliwić ćwiczenie wymowy oraz powtarzanie słówek zawartych w podręczniku (dotyczy podręczników 1 - 6).
 • Po ukończeniu kursu każdy uczeń otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie kursu języka angielskiego na odpowiednim poziomie.

ZAPISY NA KURS ODBYWAJĄ SIĘ PRZEZ CAŁY ROK!

NIE KUPUJ KOTA W WORKU! SPRAWDŹ NAS!

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE LEKCJE PRÓBNE!!!
(zasady udzielania lekcji próbnych w zakładce PROMOCJE)

Na kursie QUICK STANDARD:

 • Pierwsze 6 podręczników daje praktyczną znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2) - poziom egzaminu FCE – uczeń poznaje ponad 4000 nowych słów w około 3 lata nauki!
 • Kolejne 3 podręczniki to kurs na poziomie zaawansowanym. Po skończeniu całego kursu uczeń nabywa praktyczną znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1) - poziom egzaminu CAE. 
 • U nas nie płacisz więcej za lekcje na wyższym poziomie! Lekcje są w tej samej cenie niezależnie od poziomu zaawansowania!

Metoda bezpośrednia umożliwia każdemu uczniowi w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym. Lekcje są wzbogacane o sekcje komunikacyjne pozwalające na przećwiczenie poznanego słownictwa w realnych sytuacjach komunikacyjnych oraz sekcje i ćwiczenia gramatyczne.

Sprawdź kursy angielskiego Lublin Świdnik cennik i specjalne rabaty i promocje.