Wybierz swój język

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6 – 13 lat.

QUICK KIDS to kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat – angielski dla uczniów szkoły podstawowej w Świdniku i w Lublinie.

Co wyróżnia kurs języka angielskiego dla dzieci w Świdniku i Lublinie - QUICK KIDS?

  • Zajęcia prowadzone są metodą bezpośrednią specjalnie dostosowaną do możliwości poznawczych dziecka, wzbogacone o liczne aktywizujące gry edukacyjne.
  • Niezobowiązujące bezpłatne lekcje próbne.
  • Możliwość rozpoczęcia kursu od dowolnego poziomu zaawansowania dopasowanego do potrzeb Państwa dziecka – oferujemy bezpłatny test kwalifikacyjny na właściwy poziom zaawansowania.
  • Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych lektorów posiadających przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi.
  • Kurs QUICK KIDS to praktyczna nauka języka angielskiego w sposób naturalny. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału.

ROZKŁAD ZAJĘĆ:
Kurs rozpoczyna się od wstępnego podręcznika KIDS English. First Touch of English na poziomie zerówki, który poza angielskim ćwiczy naukę liter i pisania.

Kompletny kurs QUICK KIDS poza podręcznikiem wstępnym, obejmuje 6 podręczników Kids English designed with Direct Method od poziomu początkującego ( A 1 - Beginner) do poziomu średniozaawansowanego (B1 - Intermediate).

1 lekcja trwa 50 minut. Zajęcia na kursie QUICK KIDS odbywają się 2 x w tygodniu po 1 godzinie lekcyjnej (2 lekcje tygodniowo).

Zajęcia prowadzimy stacjonarnie w Świdniku w siedzibie naszej szkoły oraz na terenie Lublina w salach lekcyjnych na terenie lub w pobliżu szkół podstawowych – prosimy o kontakt w celu doboru najdogodniejszego miejsca nauki dla Państwa dziecka.

KAŻDY UCZEŃ OTRZYMUJE GRATIS:

  • Do każdego podręcznika uczeń otrzyma darmową płytę multimedialną CD mp3.
  • Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu języka angielskiego metodą bezpośrednią na określonym poziomie.

Dzieci uwielbiają lekcje języka angielskiego QUICK KIDS metodą bezpośrednią Kids English designed with Direct Method. Zajęcia prowadzone metodą bezpośrednią są wyczekiwane przez dzieci z lekcji na lekcję, bo dzięki nim szybko uczą się porozumiewać po angielsku. Wiele radości przysparza im fakt, że w krótkim czasie potrafią rozmawiać w języku angielskim nie tylko w trakcie lekcji, ale też w różnych sytuacjach poza szkołą. Dużą satysfakcję mogą odczuwać także rodzice, którzy są dumni z tak szybkich postępów swoich pociech.

ZAPISY NA KURS ODBYWAJĄ SIĘ PRZEZ CAŁY ROK!
Sprawdź Świdnik angielski dla dzieci cennik

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE LEKCJE PRÓBNE!!!
(zasady udzielania lekcji próbnych w zakładce PROMOCJE)