Wybierz swój język

Kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 13 – 18 lat.

QUICK TEENS to kurs języka angielskiego w Świdniku i w Lublinie dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat. Kurs prowadzony jest metodą bezpośrednią.

Kurs języka angielskiego dla młodzieży w Świdniku i Lublinie QUICK TEENS:

  • QUICK TEENS to nauka języka angielskiego metodą bezpośrednią dopasowana do potrzeb nastolatków – interesujące i aktualne pytania, nowoczesne i praktyczne słownictwo oraz łatwa do zrozumienia gramatyka.
  • Cały kurs obejmuje 4 podręczniki Teens English designed with Direct Method od poziomu początkującego (A1 - Beginner) do poziomu średniozaawansowanego (B1 – Pre-Intermediate/Intermediate).
  • Istnieje możliwość rozpoczęcia kursu od początku lub od wyższego poziomu zaawansowania! Oferujemy bezpłatny test kwalifikujący na odpowiedni poziom zaawansowania!

ROZKŁAD ZAJĘĆ:
Na kursie QUICK TEENS 1 lekcja trwa 50 minut. Zajęcia na kursie QUICK TEENS odbywają się 2 x w tygodniu po 2 lekcje (4 lekcje tygodniowo) lub 1 x w tygodniu po 2 lekcje (2 lekcje tygodniowo).

Zajęcia prowadzimy stacjonarnie w Świdniku oraz na terenie Lublina – możliwość zorganizowania kursu w Twojej dzielnicy!

KAŻDY UCZEŃ OTRZYMUJE GRATIS:

  • darmową płytę CD mp3 zawierającą nagrany cały materiał z lekcji (do każdego podręcznika)
  • bezpłatny dostęp 24h na dobę do platformy internetowej do nauki języka angielskiego zawierającej ponad 600 ćwiczeń uzupełniających do kursu QUICK TEENS (dotyczy podręczników 1-3)
  • bezpłatny słownik interaktywny w formie aplikacji mobilnej zawierającej tłumaczenia słownictwa z podręczników wraz z nagraną wymową.
  • po ukończeniu kursu uczeń otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie kursu języka angielskiego na odpowiednim poziomie.

ZAPISY NA KURS ODBYWAJĄ SIĘ PRZEZ CAŁY ROK!

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE LEKCJE PRÓBNE!!!
(zasady udzielania lekcji próbnych w zakładce PROMOCJE)

Sprawdź cennik kursów angielskiego dla młodzieży w Świdniku. Skorzystaj ze specjalnych promocji i rabatów!