Wybierz swój język

Kursy Językowe w Lublinie i Świdniku

Prowadzimy następujące kursy języka angielskiego metodą bezpośrednią w Świdniku i Lublinie, kursy języka angielskiego dla dzieci, angielski biznesowy, kursy języka angielskiego dla firm oraz kursy języka angielskiego przez Internet. Kliknij wybrany rodzaj kursu po więcej informacji.

Nauka w szkole językowej Quick Talk to:

  • lekcje w małych grupach 3 - 6 osób
  • bezpłatne lekcje próbne (szczegóły w zakładce PROMOCJE)
  • zapisy do grup przez cały rok
  • możliwość rozpoczęcia nauki od różnych poziomów zaawansowania - jeżeli już uczyłeś się języka - przyjdź na bezpłatny test kwalifikacyjny, który określi Twój poziom znajomości języka obcego i pozwoli nam zaoferować Ci kurs od odpowiedniego poziomu zaawansowania
  • stała cena lekcji na wybranym kursie językowym niezależnie od poziomu zaawansowania

QUICK STANDARD

kurs języka angielskiego metodą bezpośrednią dla dorosłych i młodzieży od poziomu początkującego do poziomu zaawansowanego (C1 - Advanced), obejmujący słownictwo z zakresu ogólnego. Kurs prowadzony jest w Lublinie i w Świdniku metodą bezpośrednią English designed with Direct Method – Direct Language Lab. Dodatkowo darmowy dostęp do platformy internetowej i aplikacji mobilnych gratis.

Zobacz więcej

QUICK BUSINESS

kurs język angielski biznesowy metodą bezpośrednią dla dorosłych od poziomu min. średniozaawansowanego (B2). Kurs obejmuje słownictwo z zakresu Business English – ogólne słownictwo biznesowe, słownictwo z zakresu marketingu i sprzedaży, zarządzania korporacją, finanse itp. Kurs prowadzony w oparciu o metodę bezpośrednią, metodę komunikacyjną i realistyczne sytuacje biznesowe.

Zobacz więcej

QUICK TEENS

kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 13 – 18 lat. Kurs języka angielskiego prowadzony metodą bezpośrednią dla początkujących do poziomu średniozaawansowanego B1. Kurs prowadzony w oparciu o podręczniki Teens English designed with Direct Method.

Zobacz więcej

QUICK KIDS

kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6 – 13 lat. Quick Kids to wszystkie zalety metody bezpośredniej w wydaniu dla dzieci. Zajęcia prowadzone metodą bezpośrednią specjalnie dostosowaną do możliwości poznawczych dziecka, wzbogacone o aktywizujące gry edukacyjne.

Zobacz więcej

ANGIELSKI PRZEZ INTERNET

Internetowe kursy języka angielskiego.

Indywidualne lekcje angielskiego z lektorem przez Internet oraz kursy w małych grupach.

Możesz uczyć się angielskiego gdziekolwiek jesteś!

Angielski online to oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy.

Zobacz więcej

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

indywidualne lekcje języka angielskiego w Świdniku i w Lublinie. Lekcje z dojazdem do ucznia w Lublinie i w Świdniku. Indywidualnie dopasowany program nauki. Kompletne kursy od podstaw, uzupełnianie wiedzy, korepetycje angielski Świdnik, Lublin. Angielski metodą bezpośrednią z dojazdem.

Zobacz więcej

KURSY WAKACYJNE

wakacyjne kursy języka angielskiego w Świdniku i w Lublinie: angielski Lublin wakacje, angielski dla dzieci Lublin wakacje, kursy wakacyjne Lublin, Świdnik, intensywne kursy językowe w wakacje. Możliwość kontynuacji nauki po wakacjach. Super oferta na lato! Ekstra wakacyjne rabaty i promocje!

Zobacz więcej

INNE JĘZYKI

kursy językowe metodą bezpośrednią: niemiecki dla dorosłych i młodzieży metodą bezpośrednią Lublin, Świdnik – Deutsch designed with Direct Method, niemiecki dla dzieci Deutsch für Kinder, hiszpański metodą bezpośrednią Lublin, portugalski metodą bezpośrednią, rosyjski metodą bezpośrednią.

Zobacz więcej

NIE KUPUJ KOTA W WORKU! SPRAWDŹ NAS! PRZYJDŹ NA NIEZOBOWIĄZUJĄCE LEKCJE PRÓBNE!

Zapraszamy również na KURSY INTERNETOWE - angielski przez Internet z lektorem metodą bezpośrednią, internetowe kursy angielskiego online, angielski przez Skype, indywidualne lekcje angielskiego przez Internet dla dorosłych, młodzieży i dzieci, angielski biznesowy przez Internet.