Kursy Językowe w Lublinie i Świdniku

Prowadzimy następujące kursy języka angielskiego metodą bezpośrednią w Świdniku i Lublinie, kursy języka angielskiego dla dzieci, angielski biznesowy, kursy języka angielskiego dla firm oraz kursy języka angielskiego przez Internet. Kliknij wybrany rodzaj kursu po więcej informacji.

Nauka w szkole językowej Quick Talk to:

  • bezpłatne lekcje próbne (szczegóły w zakładce PROMOCJE)
  • zapisy do grup przez cały rok
  • możliwość rozpoczęcia nauki od różnych poziomów zaawansowania - jeżeli już uczyłeś się języka - przyjdź na bezpłatny test kwalifikacyjny, który określi Twój poziom znajomości języka obcego i pozwoli nam zaoferować Ci kurs od odpowiedniego poziomu zaawansowania
  • stała cena lekcji na wybranym kursie językowym niezależnie od poziomu zaawansowania

QUICK STANDARD

kurs języka angielskiego metodą bezpośrednią dla dorosłych i młodzieży od poziomu początkującego do poziomu zaawansowanego (C1 - Advanced), obejmujący słownictwo z zakresu ogólnego. Kurs prowadzony jest w Lublinie i w Świdniku metodą bezpośrednią English designed with Direct Method – Direct Language Lab. Dodatkowo darmowy dostęp do platformy internetowej i aplikacji mobilnych gratis.

Zobacz więcej

QUICK BUSINESS

kurs język angielski biznesowy metodą bezpośrednią dla dorosłych od poziomu min. średniozaawansowanego (B2). Kurs obejmuje słownictwo z zakresu Business English – ogólne słownictwo biznesowe, słownictwo z zakresu marketingu i sprzedaży, zarządzania korporacją, finanse itp. Kurs prowadzony w oparciu o metodę bezpośrednią, metodę komunikacyjną i realistyczne sytuacje biznesowe.

Zobacz więcej

QUICK TEENS

kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 13 – 18 lat. Kurs języka angielskiego prowadzony metodą bezpośrednią dla początkujących do poziomu średniozaawansowanego B1. Kurs prowadzony w oparciu o podręczniki Teens English designed with Direct Method.

Zobacz więcej

QUICK KIDS

kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6 – 13 lat. Quick Kids to wszystkie zalety metody bezpośredniej w wydaniu dla dzieci. Zajęcia prowadzone metodą bezpośrednią specjalnie dostosowaną do możliwości poznawczych dziecka, wzbogacone o aktywizujące gry edukacyjne.

Zobacz więcej

WOW ENGLISH!

kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat prowadzony unikalną metodą Wattsenglish. WOW English to bezstresowa nauka języka angielskiego poprzez zabawę! Pierwszy program do nauki angielskiego angażujący pamięć emocjonalną dziecka! Możliwa kontynuacja kursu na wyższych poziomach do 12 roku życia.

Zobacz więcej

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

indywidualne lekcje języka angielskiego w Świdniku i w Lublinie. Lekcje z dojazdem do ucznia w Lublinie i w Świdniku. Indywidualnie dopasowany program nauki. Kompletne kursy od podstaw, uzupełnianie wiedzy, korepetycje angielski Świdnik, Lublin. Angielski metodą bezpośrednią z dojazdem.

Zobacz więcej

KURSY WAKACYJNE

wakacyjne kursy języka angielskiego w Świdniku i w Lublinie: angielski Lublin wakacje, angielski dla dzieci Lublin wakacje, kursy wakacyjne Lublin, Świdnik, intensywne kursy językowe w wakacje. Możliwość kontynuacji nauki po wakacjach. Super oferta na lato! Ekstra wakacyjne rabaty i promocje!

Zobacz więcej

INNE JĘZYKI

kursy językowe metodą bezpośrednią: niemiecki dla dorosłych i młodzieży metodą bezpośrednią Lublin, Świdnik – Deutsch designed with Direct Method, niemiecki dla dzieci Deutsch für Kinder, hiszpański metodą bezpośrednią Lublin, portugalski metodą bezpośrednią, rosyjski metodą bezpośrednią.

Zobacz więcej

NIE KUPUJ KOTA W WORKU! SPRAWDŹ NAS! PRZYJDŹ NA NIEZOBOWIĄZUJĄCE LEKCJE PRÓBNE!

Zapraszamy również na KURSY INTERNETOWE - angielski przez Internet z lektorem metodą bezpośrednią, internetowe kursy angielskiego online, angielski przez Skype, indywidualne lekcje angielskiego przez Internet dla dorosłych, młodzieży i dzieci, angielski biznesowy przez Internet.