Szkoła Językowa i Biuro Tłumaczeń Quick Talk to nowoczesne centrum języków obcych w Świdniku i Lublinie.

Naszą misją jest skuteczna i bezstresowa nauka języka obcego, a przede wszystkim nauka swobodnego mówienia i porozumiewania się w języku obcym. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego - przede wszystkim swobodnej komunikacji. Już dzisiaj zadzwoń i odwiedź naszą szkołę językową w Świdniku.

CO WYRÓŻNIA NASZE KURSY JĘZYKOWE - ANGIELSKI W LUBLINIE I ŚWIDNIKU?

 • Sprawdzona skuteczna i szybka metoda nauczania – metoda bezpośrednia Direct Method for English – gwarancja szybkich rezultatów!
 • Przełamujemy bariery w mówieniu – u nas mówisz w języku obcym od pierwszych zajęć!
 • Kursy językowe na każdym poziomie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
 • Bezpłatny test kwalifikujący na właściwy poziom.
 • Zapisy do grup przez cały rok! Nie musisz czekać do września!
 • Darmowe niezobowiązujące lekcje próbne - brak ryzyka!
 • Bezpłatny pakiet multimedialny dla naszych uczniów – płyty CD, bezpłatny dostęp do platformy internetowej do nauki języka oraz aplikacje mobilne na smartfon gratis!
 • Brak prac domowych – brak konieczności poświęcania dodatkowo dużej ilości czasu na naukę w domu – maksymalnie wykorzystujemy czas trwania lekcji angażując każdego ucznia!
 • Unikalna metoda nauczania języka angielskiego dla najmłodszych wykorzystująca pamięć emocjonalną dziecka – angielski dla dzieci metodą Wattsenglish.
 • Kursy dla firm i angielski biznesowy metodą bezpośrednią.
 • Lekcje indywidualne z dojazdem do ucznia - korepetycje angielski Świdnik, Lublin.
 • Angielski dla dorosłych w Świdniku - małe grupy, fajna atmosfera, skuteczna i szybka nauka angielskiego w wieku 30, 40, 50, 60 lat.

Oferujemy indywidualne lekcje - korepetycje Angielski w Świdniku i Lublinie - angielski z dojazdem do ucznia

Korepetycje angielski - Świdnik i Lublin to program dopasowany indywidualnie doi potrzeb każdego ucznia - także indywidualne kursy maturalne angielski oraz konwersacje język angielski. Szybko i skutecznie pomożemy w uzupełnieniu braków szkolnych i opanowaniu bieżącego materiału. Lekcje indywidualne języka angielskiego to także indywidualny kurs od podstaw lub od dowolnego poziomu zaawansowania, który pozwoli Państwu szybko i skutecznie osiągnąć płynność językową. 

 

Prowadzimy intensywne kursy językowe w Świdniku i w Lublinie. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze przez doświadczonych, wykwalifikowanych lektorów, posiadających odpowiednie wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi. 

Metoda Callana to jedna ze skutecznych metod nauki języków obcych. Naszą specjalizacją są konwersacyjne kursy języka angielskiego dla dorosłych, dla dzieci i dla młodzieży prowadzone metodą bezpośrednią Direct Method for English. U nas mówisz w języku obcym już na pierwszej lekcji!

Direct Method – metoda bezpośrednia to skuteczna metoda nauki języka obcego w czasie kilkukrotnie krótszym niż innymi metodami, bez konieczności wkuwania godzinami słówek w domu! Przyjdź do nas na niezobowiązujące bezpłatne lekcje próbne i sam przekonaj się o skuteczności metody bezpośredniej!

Dodatkowo dajemy naszym uczniom metody bezpośredniej DARMOWY dostęp do nowoczesnej platformy internetowej – dodatkowe 100 godzin nauki gratis!

W ofercie mamy też angielski biznesowy w Lublinie i Świdniku oraz specjalistyczne, indywidualnie dopasowane kursy językowe dla firm Lublin, Świdnik. Uczymy praktycznego użycia języka w biznesie –lektorzy prowadzący kursy dla firm posiadają praktyczne doświadczenie zawodowe w międzynarodowym biznesie.

Prowadzimy także kursy języka niemieckiego, hiszpańskiego, portugalskiego, francuskiego i rosyjskiego metodą bezpośrednią w Świdniku i Lublinie oraz kursy języka angielskiego przez Internet.

Dla najmłodszych oferujemy fantastyczny kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym nowoczesną metodą Wattsenglish. Jest to skuteczna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci poprzez zabawę umożliwiająca kontakt z Native Speakerem i angażująca pamięć emocjonalną dzieci. Kliknij i zapoznaj się z naszą ofertą – angielski dla dzieci Świdnik Lublin

Wykonujemy tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia specjalistyczne język angielski: tłumaczenia angielski Lublin, tłumaczenia angielski Świdnik, tłumaczenia dla Firm Lublin, tłumaczenia biznesowe Lublin, tłumaczenia konferencyjne Lublin, Świdnik. Więcej o naszej ofercie tłumaczeń można przeczytać TUTAJ.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!