Wybierz swój język

Szkoła Językowa i Biuro Tłumaczeń Quick Talk to nowoczesne centrum języków obcych w Świdniku i Lublinie.

Naszą misją jest skuteczna i bezstresowa nauka języka obcego, a przede wszystkim nauka swobodnego mówienia i porozumiewania się w języku obcym. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego - przede wszystkim swobodnej komunikacji. Już dzisiaj zadzwoń i odwiedź naszą szkołę językową w Świdniku.

CO WYRÓŻNIA NASZE KURSY JĘZYKOWE - ANGIELSKI W LUBLINIE I ŚWIDNIKU?

 • Sprawdzona skuteczna i szybka metoda nauczania – metoda bezpośrednia Direct Method for English – gwarancja szybkich rezultatów!
 • Przełamujemy bariery w mówieniu – u nas mówisz w języku obcym od pierwszych zajęć!
 • Kursy językowe na każdym poziomie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
 • Bezpłatny test kwalifikujący na właściwy poziom.
 • Zapisy do grup przez cały rok! Nie musisz czekać do września!
 • Darmowe niezobowiązujące lekcje próbne - brak ryzyka!
 • Bezpłatny pakiet multimedialny dla naszych uczniów – płyty CD, bezpłatny dostęp do platformy internetowej do nauki języka oraz aplikacje mobilne na smartfon gratis!
 • Brak prac domowych – brak konieczności poświęcania dodatkowo dużej ilości czasu na naukę w domu – maksymalnie wykorzystujemy czas trwania lekcji angażując każdego ucznia!
 • Kursy dla firm i angielski biznesowy metodą bezpośrednią.
 • Lekcje indywidualne z dojazdem do ucznia - korepetycje angielski Świdnik, Lublin.
 • Angielski dla dorosłych w Świdniku - małe grupy, fajna atmosfera, skuteczna i szybka nauka angielskiego w wieku 30, 40, 50, 60 lat.

Oferujemy indywidualne lekcje - korepetycje Angielski w Świdniku i Lublinie - angielski z dojazdem do ucznia

Korepetycje angielski - Świdnik i Lublin to program dopasowany indywidualnie doi potrzeb każdego ucznia - także indywidualne kursy maturalne angielski oraz konwersacje język angielski. Szybko i skutecznie pomożemy w uzupełnieniu braków szkolnych i opanowaniu bieżącego materiału. Lekcje indywidualne języka angielskiego to także indywidualny kurs od podstaw lub od dowolnego poziomu zaawansowania, który pozwoli Państwu szybko i skutecznie osiągnąć płynność językową. 

 

Prowadzimy intensywne kursy językowe w Świdniku i w Lublinie. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze przez doświadczonych, wykwalifikowanych lektorów, posiadających odpowiednie wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi. 

Metoda Callana to jedna ze skutecznych metod nauki języków obcych. Naszą specjalizacją są konwersacyjne kursy języka angielskiego dla dorosłych, dla dzieci i dla młodzieży prowadzone metodą bezpośrednią Direct Method for English. U nas mówisz w języku obcym już na pierwszej lekcji!

Direct Method – metoda bezpośrednia to skuteczna metoda nauki języka obcego w czasie kilkukrotnie krótszym niż innymi metodami, bez konieczności wkuwania godzinami słówek w domu! Przyjdź do nas na niezobowiązujące bezpłatne lekcje próbne i sam przekonaj się o skuteczności metody bezpośredniej!

Dodatkowo dajemy naszym uczniom metody bezpośredniej DARMOWY dostęp do nowoczesnej platformy internetowej – dodatkowe 100 godzin nauki gratis!

W ofercie mamy też angielski biznesowy w Lublinie i Świdniku oraz specjalistyczne, indywidualnie dopasowane kursy językowe dla firm Lublin, Świdnik. Uczymy praktycznego użycia języka w biznesie –lektorzy prowadzący kursy dla firm posiadają praktyczne doświadczenie zawodowe w międzynarodowym biznesie.

Prowadzimy także kursy języka niemieckiego, hiszpańskiego, portugalskiego, francuskiego i rosyjskiego metodą bezpośrednią w Świdniku i Lublinie oraz kursy języka angielskiego przez Internet.

Dla najmłodszych oferujemy fantastyczny kurs języka angielskiego dla dzieci metodą bezpośrednią dostosowaną do możliwości poznawczych dziecka.  Jest to skuteczna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci.   Kliknij i zapoznaj się z naszą ofertą – angielski dla dzieci Świdnik Lublin

Wykonujemy tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia specjalistyczne język angielski: tłumaczenia angielski Lublin, tłumaczenia angielski Świdnik, tłumaczenia dla Firm Lublin, tłumaczenia biznesowe Lublin, tłumaczenia konferencyjne Lublin, Świdnik. Więcej o naszej ofercie tłumaczeń można przeczytać TUTAJ.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!