• Nasze lekcje to super zabawa w języku angielskim!

Świdnik angielski dla dzieci unikalną metodą Wattsenglish! Angielski dla dzieci w Lublinie.

Zapraszamy na kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 3 – 6 lat. Oferowany przez nas kurs to skuteczna i bezstresowa nauka języka angielskiego dla dzieci w Świdniku i Lublinie. Prowadzimy zajęcia wyjątkową metodą Wattsenglish! Nasze zajęcia to przede wszystkim zabawa!

Co wyróżnia angielski dla dzieci metodą Wattsenglish?

 • Metoda Wattsenglish to nauka języka angielskiego poprzez zabawę! Nasze lekcje to bogaty zestaw różnorodnych zabaw i gier edukacyjnych.
 • My nie zmuszamy dzieci do nauki – one się nią bawią! Dzieci uwielbiają lekcje metodą Watsenglish!
 • Zajęcia odbywają się w języku angielskim. Metoda nie wymaga stosowania technik translacyjnych do wprowadzania nowego materiału. Dzieci są naturalnie motywowane do reakcji i mówią po angielsku już od pierwszych zajęć!
 • Metoda wymusza aktywny udział w lekcji. Dzieci są nieustannie angażowane w różne zadania – słuchają, reagują i mówią!
 • Unikalny program, który poprzez wykorzystanie ludzkiej twarzy i jej mimiki do nauczania języka angielskiego angażuje pamięć emocjonalną, przez co nauka jest bardziej efektywna! Rozpoznawanie i identyfikacja twarzy jest bezpośrednio związana z zapamiętywaniem języka przez dzieci, zaś neurobiolodzy potwierdzają, że informacje, które wywołały reakcję emocjonalną zapisywane są trwale w strukturach pamięci.
 • Stały kontakt z Native speakerem – rodowitym Brytyjczykiem poprzez interaktywne filmy video do oglądania w domu.
 • Bogaty pakiet multimedialny i unikalne narzędzia do prowadzenia lekcji: książka, CD i DVD z Native speakerem, pacynka Maggie, gry edukacyjne, karty obrazkowe, księga piosenek, pocztówki, naklejki i inne.
 • Metoda Wattsenglish wykorzystuje dwujęzyczność - bazuje na zasadach wychowywania się w rodzinie dwujęzycznej, tam gdzie np. ojciec jest Polakiem a matka Angielką. Dzieci utożsamiają język z osobą i naturalne jest dla nich, aby odpowiadać danej osobie (nauczyciel, Steve, pacynka Maggie) w języku, którego oni używają - to umożliwia powtarzanie, utrwalanie i poszerzanie materiału z interaktywnym DVD w domu (Steve i Maggie są przewodnikami dziecka przez kolorowy świat angielskiego we wszystkich książkach oraz na filmach DVD).
 • Do każdego etapu nauki udostępniamy przewodnik dla rodziców, który pozwala rodzicom sprawdzić, co dziecko już potrafi i pomaga mu w ćwiczeniach w domu bez dodatkowego stresu czy wysiłku.
 • Kompletny program nauczania dla dzieci od 3 lat. Materiały dostosowane do grup wiekowych. Możliwa kontynuacja nauki metodą Wattsenglish do 12 roku życia.
 • Na naszym kursie WOW English! zajęcia prowadzone są przez lektorów posiadających przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi.

ROZKŁAD ZAJĘĆ:
Kompletny kurs WOW ENGLISH! dla dzieci w wieku 3-6 lat obejmuje 3 podręczniki. 1 poziom nauki (1 podręcznik) obejmuje około 70 lekcji przeprowadzanych standardowo od września do czerwca.

Zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu po 30 minut.

Kursy WOW English! angielski dla dzieci w Świdniku prowadzimy w siedzibie naszej szkoły językowej.

WOW English! angielski dla dzieci w Lublinie prowadzimy na terenie przedszkoli i szkół podstawowych bądź w ich pobliżu w różnych częściach miasta. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy możliwość zorganizowania kursu w każdej dzielnicy Lublina, Świdnika i okolicach.

Każde dziecko w swoim pakiecie WOW dostaje:

 • Podręcznik Wow! - angażujący dzieci w ciekawe zadania.
 • Płytę DVD z opowiadaniami, interaktywnym filmami i video clipami i piosenkami – filmy, wideoklipy i piosenki zawierają słownictwo ćwiczone na lekcjach.
 • Płytę CD z piosenkami – piosenki zawierają w swoich tekstach słownictwo ćwiczone na lekcjach. Płyta jest idealnym rozwiązaniem do utrwalania słownictwa podczas jazdy samochodem!

Zapraszamy na lekcję pokazową, podczas której będziecie Państwo mogli zobaczyć jak Wasze dziecko bawi się nauką języka angielskiego.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UMÓW NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ!